O firmie OzonPlus jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego odświeżania, sterylizacji i oczyszczania powietrza, przy zastosowaniu nowoczesnych oraz najskuteczniejszych metod dezynfekcji – ozonowania.

Nasza misja

Misją firmy jest zapewnienie Klientom, dzięki wykwalifikowanemu oraz stale poszerzającemu swą wiedzę w zakresie dezynfekcji ozonem (ozonowania) personelowi, zdrowych oraz bezpiecznych warunków życia jak i pracy.

Posiadając dostęp do nowoczesnych technologii oraz generatorów ozonu, OzonPlus gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług, a także umożliwia realizację niemal każdego zlecenia wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów.

Ozonowanie nieocenionych korzyści dostarcza więc wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest bezwzględna czystość mikrobiologiczna i sterylność, jak również uzyskanie środowiska wolnego od niepożądanych zapachów oraz różnego rodzaju wirusów, bakterii czy zarodników grzybów.

Nasze wartości

OzonPlus jest firmą prowadząca działalność opartą na budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami, zaś jej wiarygodność oraz rzetelność potwierdzają wyróżniające ją ponadczasowe wartości:

Najwyższa jakość

Kżde zlecenie jest wykonywane dokładnie i starannie, jednocześnie przy zachowaniu konkurencyjnych kosztów.

Zadowolenie klienta

Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na zastosowanie optymalnie dopasowanych do potrzeb rozwiązań oraz na precyzyjną realizację zamówienia.

Troska o ekologię

Zastosowana technologia stanowi jedyną, najnowocześniejszą a za razem najskuteczniejszą formę ekologicznej dezynfekcji oraz sterylizacji, niewymagającą zastosowania żadnych środków chemicznych, które negatywnie oddziałują na środowisko.

Uczciwość

Respektowanie oraz przestrzeganie norm etycznych i moralnych stanowi podstawę działalności firmy poprzez zapewnienie gwarancji uczciwości i skuteczności oferowanych usług.