Witamy na stronie Ozon Plus! OzonPlus jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi profesjonalnego odświeżania, sterylizacji i oczyszczania powietrza, przy zastosowaniu nowoczesnych oraz najskuteczniejszych metod dezynfekcji – ozonowania.

Najwyższa jakość

Każde zlecenie wykonujemy z dokładnością i starannością.

Zadowolenie klienta

Stosujemy indywidualnie dobrane dla każdego klienta rozwiązania.

Troska o ekologię

Nie wykorzystujemy szkodliwych dla środowiska środków chemicznych.

Uczciwość

Gwarantujemy skuteczność i uczciwość oferowanych przez nas usług.

Nasza oferta ozonowania

Ozonowanie domów i mieszkań

Zabieg ozonowania pozwoli uwolnić nasze mieszkania od otaczających nas bakterii, wirusów, alergenów i roztoczy dzięki czemu poczujemy się bezpieczniej.

 

Zobacz więcej

Motoryzacja i transport

Ozonowanie klimatyzacji oraz kabin samochodowych sprawi, że jazda będzie pozbawiona zapachu dymu tytoniowego oraz pozwoli cieszyć się czystym powietrzem.

 

Zobacz więcej

Pomieszczenia usługowo-użytkowe

Regularne ozonowanie pomieszczeń użytkowych skutecznie pomaga rozwiązać problem niechcianych zapachów, insektów oraz gryzoni.

 

Zobacz więcej

Pomieszczenia po pożarach i zalaniach

Ozonowanie pomieszczeń po pożarach i podtopieniach pozwala skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu spalenizny oraz stęchlizny.

 

Zobacz więcej

O ozonie

Ozon to jeden z najsilniejszych dostępnych środków dezynfekujących. Wykorzystywany jest również do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a jego skuteczność bliska jest 99%.

Zobacz więcej